Вхід в особистий кабінет
 • Вхід
 • Реєстрація

Ми відправили sms з кодом на номер +380989999999

Помилились номером?
Виберіть мову сайту Ви завжди зможете змінити свій вибір
Только для авторизованных пользователей!

Страхування онлайн

Вивчайте, порівнюйте і купуйте найкращі
продукти від провідних страхових компаній.
Просто, зручно й безпечно.
Страхування онлайн

Переваги нашого онлайн сервісу

Надійність

В нашому списку партнерів тількі ті страхові, які гарантують бездоганне виконання своїх прямих обов’язків перед клієнтами‎

Інноваційність

Ми об’єднали команду із найкращих експертів зі страхування, розробників продукту та програмістів, тим самим створили і продовжуємо вдосконалювати технологічні рішення різних страхових питаннь для наших клієнтів

Сервіс

Ми розуміємо, як важливо зорієнтувати і заспокоїти клієнта в перший час, після настання страхового випадку. Для наших клієнтів ми надаємо доступ до нашого кваліфікованого медичного конс’єрж-сервіса, який працює 24/7.

Наша компанія у цифрах

100+

Корпоративних клієнтів

2 500 000 000+ Грн

Загальний ліміт відповідальності за всіма договорами

10 000+

Користувачів нашого сервісу

20+

Страхових компаній-партнерів

97%+

Клієнтів залишаються з нами із року в рік

3 500+

Врегульованих страхових випадків

Наші партнери

Наші партнери — надійні страхові компанії, які 100% гарантують нашим клієнтам сумлінне виконання страхових обов’язків. Ми кожного дня аналізуємо дані про роботу страховиків і додаємо відгуки наших застрахованих клієнтів. Таким чином формується рейтинг тільки найкращих серед кращих.

Замовляй поліс «Автоцивілки» онлайн через месенджери

Просто сфотографуйте документи і відправте нам фото, ми самі внесемо всі дані

5.0 з 5

4.8 з 5

4.9 з 5

Відгуки про наш сервіс автострахування

На підставі 34 відгуків наш сервіс отримав середню оцінку 4.9*
Допомога у дорозі

При виникненні питань, які пов’язані з Вашою безпекою під час перебування за кермом, Ви можете св’язатись з нашою конс’єрж-службою, яка готова допомогати Вам цілодобово по всьому світу

Звернутись за допомогою

Просте страхування онлайн із сервісом Finscanner

Отримання полісу страхування стало не просто обов'язковим завданням, а й можливість захистити себе та свій транспортний засіб від наслідків дорожньо-транспортних пригод та інших страхових випадків. Можливість компенсації збитків та доказу своєї правоти у фінансовому еквіваленті можлива лише за наявності діючої страховки.

У 2021 році до Закону України «Про ОСЦПВ» було внесено низку поправок, зокрема можливість оформлення автострахування і навіть врегулювання страхових випадків в електронному вигляді. Онлайн-сервіс Finscanner дозволяє всього в кілька кліків не тільки розрахувати точну вартість ОСАГО, КАСКО та Зеленої карти, але й вибрати оптимальні умови та одразу замовити поліс.

Страховка онлайн: швидко, зручно та без стресу

Основна мета сервісу Finscanner – зробити отримання страхового поліса максимально простим для кожної людини. Фінансовий портал відкриває доступ до повної та точної інформації не тільки про відомі страхові компанії, а й про їх продукти, розраховуючи точну підсумкову вартість. Платформа дозволяє безпечно, швидко та просто застрахуватися, навіть не виходячи з дому.

Рейтингова система страхових компаній базується на рецензіях професійних експертів, які проводять комплексну оцінку підприємства, включаючи адекватність виплат та суми, поведінку у спірних випадках та інші фактори. При цьому посилання йде тільки на свій особистий досвід, на основі якого і формується список.

Популярні типи страхування

Крім захисту автомобіля, портал пропонує інші послуги, які користуються не меншою популярністю. Отримати їх так само просто, як і автострахування. Особливості кожного типу страхування онлайн:

 1. ОСЦПВ кожен власник транспортного засобу має оформити поліс. Якщо він став винуватцем автомобільної аварії або іншої дорожньої пригоди, платити постраждалій стороні буде не він, а страхова компанія.
 2. Зелена картка призначена для виїзду за кордон на своєму транспорті. Врегулювання ДТП здійснюється так само, як і на території України.
 3. КАСКО  — На відміну від автоцивілки захищає автомобіль від угону, пошкоджень та аварій. Поліс включає такі ризики, як вплив погодних умов, падіння дерев, провал під землю, аварій з тваринами, затоплення та інше.
 4. Подорож — туристичне страхування оформлюється безпосередньо перед виїздом за кордон. Оформлення туристичного документа та підписання договору зі страховою свідчить про те, що якщо під час поїздки та відпочинку станеться нещасний випадок чи хвороба, компанія покриє медичні витрати.
 5. Нерухомість — майновий пакет спрямовано на захист нерухомого майна від різних ризиків, включаючи загоряння проводки, пограбування, затоплення сусідами (чи сусідів), інші страхові випадки, передбачені договором.
 6. Здоров'я — поліс частково чи повністю відшкодує медичні витрати на лікування внаслідок хвороби чи нещасного випадку згідно з договором.

Кожен громадянин України може оформити відразу кілька страховок (наприклад, ОСЦПВ, страхування нерухомості та здоров'я).

Від чого залежить вартість страховки?

Насамперед ціна залежить від страхового продукту, який був обраний, та компанії. Наприклад, для отримання ОСЦПВ враховуються такі фактори, як тип транспортного засобу, місце реєстрації, стаж водія і т. д. Вимоги та особливості будуть розписані в інформаційному блоці для кожного поліса. Для розрахунку можна скористатися простим сервісним калькулятором. (Вставка інфографіки - ціна страховки)

Умови страхування у Києві та Україні

Застрахуватися може будь-який громадянин України, який досяг повнолітнього віку (до 18 років страховку оформляють батьки чи опікуни). Якщо йдеться про ОСЦПВ, КАСКО, Зелену карту чи нерухомість, він має бути власником майна та підтвердити цей факт документально. В іншому досить просто перейти на портал Finscanner, щоб вибрати оптимальний для себе страховий продукт.

Як оформити онлайн страхування на сервісі Finscanner?

На сайті представлені лише найкращі пропозиції від надійних страхових партнерів. Для замовлення необхідно виконати кілька простих кроків (на прикладі страхування автоцивільної відповідальності):

 1. Вказати тип транспортного засобу, обравши його у списку разом із об'ємом двигуна, ввести місто прописки власника. При необхідності додати додаткові дані та натиснути на кнопку «Шукати».
 2. Ознайомитись зі списком доступних пропозицій та вибрати те, що пропонує оптимальну франшизу та щоденну вартість. У кожному пункті є вся необхідна інформація для ухвалення рішення. Далі натиснути кнопку «Купити».
 3. Пройти процедуру швидкої реєстрації, ввести адресу електронної пошти та номер телефону, дані страхувальника та транспортного засобу, надіслати їх на перевірку.
 4. Про успішне проведення перевірки клієнта буде повідомлено листом на пошту або в інший спосіб. Оплата поліса здійснюється в режимі он-лайн.