Вхід в особистий кабінет
 • Вхід
 • Реєстрація

Ми відправили sms з кодом на номер +380989999999

Помилились номером?
Виберіть мову сайту Ви завжди зможете змінити свій вибір
В вашем списке сравнения
уже 2 предложения
К списку сравнения Продолжить просмотр
Только для авторизованных пользователей!

Страхування онлайн

Вивчайте, порівнюйте і купуйте найкращі
продукти від провідних страхових компаній.
Просто, зручно й безпечно.
Страхування онлайн

Переваги нашого онлайн сервісу

Надійність

В нашому списку партнерів тількі ті страхові, які гарантують бездоганне виконання своїх прямих обов’язків перед клієнтами‎

Інноваційність

Ми об’єднали команду із найкращих експертів зі страхування, розробників продукту та програмістів, тим самим створили і продовжуємо вдосконалювати технологічні рішення різних страхових питаннь для наших клієнтів

Сервіс

Ми розуміємо, як важливо зорієнтувати і заспокоїти клієнта в перший час, після настання страхового випадку. Для наших клієнтів ми надаємо доступ до нашого кваліфікованого медичного конс’єрж-сервіса, який працює 24/7.

Наша компанія у цифрах

100+

Корпоративних клієнтів

2 500 000 000+ Грн

Загальний ліміт відповідальності за всіма договорами

10 000+

Користувачів нашого сервісу

20+

Страхових компаній-партнерів

97%+

Клієнтів залишаються з нами із року в рік

3 500+

Врегульованих страхових випадків

Наші страхові партнери

Ми співпрацюємо лише із акредитованими страховими компаніями, що відповідають нашим високим стандартам та критеріям. Ми аналізуємо дані про діяльність страхових компаній на постійній основі, додаючи до них відгуки тисяч наших застрахованих клієнтів. Це дозволяє нам формувати перелік надійних страхових партнерів, передбачаючи тенденції у їх роботі та уникати негативних наслідків для наших клієнтів.

Наші ключові клієнти

Серед наших клієнтів більш ніж 50 міжнародних та українських компаній, що дбають про своїх співробітників. Більш ніж 10 000 користувачів сервісу Finscanner, які, використовуючи наші сервіси, отримали доступ до інноваційного страхового продукту. Ми продовжуємо впроваджувати технологічні та сервісні рішення для того, щоб наші клієнти відчували турботу.

Uber

Glovo

Uklon

Bolt

BoltFood

Rocket

Kiwi

Замовляй поліс «Автоцивілки» онлайн через месенджери

Просто сфотографуйте документи і відправте нам фото, ми самі внесемо всі дані

5.0 з 5

0 з 5

5.0 з 5

Відгуки про наш сервіс автострахування

На підставі 5 відгуків наш сервіс отримав середню оцінку 5.0*
Допомога у дорозі

При виникненні питань, які пов’язані з Вашою безпекою під час перебування за кермом, Ви можете св’язатись з нашою конс’єрж-службою, яка готова допомогати Вам цілодобово по всьому світу

Звернутись за допомогою

Поширені запитання

Як працює онлайн сервіс страхування Finscanner?

Finscanner - це інноваційна платформа на ринку України. Ми зробили все можливе, щоб процес випуску електронного поліса ОСАЦВ був максимально простий і зрозумілий. Вам достатньо ввести параметри автомобіля і місто прописки власника, щоб дізнатися вартість автоцивілки. Після проходження швидкої реєстрації та заповнення всіх даних, Ви відразу зможете оплатити поліс на сайті і отримати його на пошту.

Як зробити онлайн оплату за поліс?

Після оформлення всіх даних на сайті, Ви зможете здійснити оплату через надійну банківську систему LiqPay. Інтернет оплата на finscanner.ua безпечна на 100% і відповідає всім вимогам стандарту PCI DSS. Ми не отримуємо і не зберігаємо у себе дані платіжних карт Після успішної оплати Ваш поліс прийде Вам на пошту.

Що можна застрахувати за допомогую Finscanner

Finscanner c радістю готовий допомогти Вам з оформленням автоцивілки, КАСКО, Зеленої Карти, туристичного та медичного страхування.

Які документи необхідні для оформлення ОСЦПВ

Для оформлення ОСЦПВ необхідний технічний паспорт, паспорт і прописка власника авто.

Що таке страхова сума і франшиза?

Страхова сума по ОСЦПВ - це максимальна сума, яку може виплатити страхова компанія. Є два страхових ліміта за договорами обов'язкового страхування: 1) до 130 тис. грн за шкоду майна третім особам. 2) до 260 тис. грн за життя і здоров'я потерпілих При виборі ОСЦПВ варто звернути увагу на франшизу. Франшиза - це та сума, яку не покриває страхова. Умовно, якщо в полісі вказана франшиза 2 000, то при страховій компенсації в розмірі 10 000 грн, страхова компанія виплачує 8 000 грн, а 2 000 Ви оплачуєте самостійно.

Чи треба друкувати поліс ОСЦПВ да ДЦВ?

У 2018 році в Україні було введено в дію електронні поліси ОСЦПВ і ДЦВ. PDF варіант договору має таку ж силу, як паперовий поліс з мокрою печаткою. Навіть якщо у Вас немає під рукою електронного договору, Ви або співробітник поліції завжди зможе перевірити наявність поліса в базі МТСБУ.

В якому вигляді клієнт Finscanner отримує поліс страхування ОСЦПВ?

Після вибору відповідної страхової компанії і ліміту ДЦВ, Ви отримуєте договір в pdf форматі на вказану пошту. У полісі вказані всі ваші паспортні дані і відомості про автомобіль. Також, кожна страховка має свій унікальний код (номер поліса), який вноситься в базу МТСБУ.

Що робити, якщо після покупки полісу була знайдена помилка?

В поліс вписується та інформація, яку Ви вводите на сайті. Finscanner рекомендує ретельно перевіряти вписані дані. Але якщо помилка в випущеному полісі все ж допущена, то, будь ласка, напишіть нам на пошту [email protected] і наш менеджер допоможе Вам вирішити дану проблему.

Чи анулюється страхова сума після настання страхового випадку?

Ні, страхова сума діє на весь період страхування в рамках стандартних лімітів. Але дуже часто буває так, що страхового ліміту при серйозних ДТП не вистачає. Finscanner рекомендує убезпечити себе і до кожного полісу ОСЦПВ докуповувати додатковий ліміт страхування (ДЦВ)

Просте страхування онлайн із сервісом Finscanner

Отримання полісу страхування стало не просто обов'язковим завданням, а й можливість захистити себе та свій транспортний засіб від наслідків дорожньо-транспортних пригод та інших страхових випадків. Можливість компенсації збитків та доказу своєї правоти у фінансовому еквіваленті можлива лише за наявності діючої страховки.

У 2021 році до Закону України «Про ОСЦПВ» було внесено низку поправок, зокрема можливість оформлення автострахування і навіть врегулювання страхових випадків в електронному вигляді. Онлайн-сервіс Finscanner дозволяє всього в кілька кліків не тільки розрахувати точну вартість ОСАГО, КАСКО та Зеленої карти, але й вибрати оптимальні умови та одразу замовити поліс.

Страховка онлайн: швидко, зручно та без стресу

Основна мета сервісу Finscanner – зробити отримання страхового поліса максимально простим для кожної людини. Фінансовий портал відкриває доступ до повної та точної інформації не тільки про відомі страхові компанії, а й про їх продукти, розраховуючи точну підсумкову вартість. Платформа дозволяє безпечно, швидко та просто застрахуватися, навіть не виходячи з дому.

Рейтингова система страхових компаній базується на рецензіях професійних експертів, які проводять комплексну оцінку підприємства, включаючи адекватність виплат та суми, поведінку у спірних випадках та інші фактори. При цьому посилання йде тільки на свій особистий досвід, на основі якого і формується список.

Популярні типи страхування

Крім захисту автомобіля, портал пропонує інші послуги, які користуються не меншою популярністю. Отримати їх так само просто, як і автострахування. Особливості кожного типу страхування онлайн:

 1. ОСЦПВ кожен власник транспортного засобу має оформити поліс. Якщо він став винуватцем автомобільної аварії або іншої дорожньої пригоди, платити постраждалій стороні буде не він, а страхова компанія.
 2. Зелена картка призначена для виїзду за кордон на своєму транспорті. Врегулювання ДТП здійснюється так само, як і на території України.
 3. КАСКО  — На відміну від автоцивілки захищає автомобіль від угону, пошкоджень та аварій. Поліс включає такі ризики, як вплив погодних умов, падіння дерев, провал під землю, аварій з тваринами, затоплення та інше.
 4. Подорож — туристичне страхування оформлюється безпосередньо перед виїздом за кордон. Оформлення туристичного документа та підписання договору зі страховою свідчить про те, що якщо під час поїздки та відпочинку станеться нещасний випадок чи хвороба, компанія покриє медичні витрати.
 5. Нерухомість — майновий пакет спрямовано на захист нерухомого майна від різних ризиків, включаючи загоряння проводки, пограбування, затоплення сусідами (чи сусідів), інші страхові випадки, передбачені договором.
 6. Здоров'я — поліс частково чи повністю відшкодує медичні витрати на лікування внаслідок хвороби чи нещасного випадку згідно з договором.

Кожен громадянин України може оформити відразу кілька страховок (наприклад, ОСЦПВ, страхування нерухомості та здоров'я).

Від чого залежить вартість страховки?

Насамперед ціна залежить від страхового продукту, який був обраний, та компанії. Наприклад, для отримання ОСЦПВ враховуються такі фактори, як тип транспортного засобу, місце реєстрації, стаж водія і т. д. Вимоги та особливості будуть розписані в інформаційному блоці для кожного поліса. Для розрахунку можна скористатися простим сервісним калькулятором. (Вставка інфографіки - ціна страховки)

Умови страхування у Києві та Україні

Застрахуватися може будь-який громадянин України, який досяг повнолітнього віку (до 18 років страховку оформляють батьки чи опікуни). Якщо йдеться про ОСЦПВ, КАСКО, Зелену карту чи нерухомість, він має бути власником майна та підтвердити цей факт документально. В іншому досить просто перейти на портал Finscanner, щоб вибрати оптимальний для себе страховий продукт.

Як оформити онлайн страхування на сервісі Finscanner?

На сайті представлені лише найкращі пропозиції від надійних страхових партнерів. Для замовлення необхідно виконати кілька простих кроків (на прикладі страхування автоцивільної відповідальності):

 1. Вказати тип транспортного засобу, обравши його у списку разом із об'ємом двигуна, ввести місто прописки власника. При необхідності додати додаткові дані та натиснути на кнопку «Шукати».
 2. Ознайомитись зі списком доступних пропозицій та вибрати те, що пропонує оптимальну франшизу та щоденну вартість. У кожному пункті є вся необхідна інформація для ухвалення рішення. Далі натиснути кнопку «Купити».
 3. Пройти процедуру швидкої реєстрації, ввести адресу електронної пошти та номер телефону, дані страхувальника та транспортного засобу, надіслати їх на перевірку.
 4. Про успішне проведення перевірки клієнта буде повідомлено листом на пошту або в інший спосіб. Оплата поліса здійснюється в режимі он-лайн.