Вхід до особистого кабінету

Введіть свій логін та пароль, щоб увійти до особистого кабінету

У Вас ще немає облікового запису? Зареєструватися

Страхування:

Чому Finscanner.com:
Просто, швидко та безпечно

Процес оформлення інтуїтивно зрозумілий та займає не більше 7 хвилин, а Ваші персональні дані захищені.

Ми з Вами 24/7

Наша команда доступна цілодобово 365 днів на рік, для того щоб надати відповідь на всі Ваші запитання та допомогти в будь-якій ситуації.

Ціна має значення

Саме тому, ми зробили усе можливе, аби користувачам сервісу надавалася спеціальна ціна від наших партнерів.

Про сервіс:
13 жовтня 2016

Все это делает Finscanner достаточно интересным и технологичным сервисом на украинском рынке, который имеет серьезные планы по развитию и масштабированию бизнеса

Посилання на статтю

Що таке Finscanner.com?

Ми створили цей сервіс, щоб змінити уявлення про управління фінансовими продуктами, зробивши їх ближче та доступніше для кожного.

Finscanner.com – це Ваш фінансовий сервіс, який робить більше інших.

Наш сервіс дає швидкий доступ до найбільш повної і перевіреної інформації про страхові продукти та компаніях. Це зручна та безпечна он-лайн платформа, яка заощадить Ваш час. Ми хочемо, щоб з нами Ви отримували більше і тому ми будемо впроваджувати нові безкоштовні та корисні сервіси.


Спробувати Finscanner
Наші страхові партнери:
ТАС
Колоннейд Україна
UNIQA
PZU Україна
Княжа
ВУСО
Рейтинг FinscannerStars
Перейти до рейтингу

Це наша система рейтингування страхових компаній, що базується на відгуках наших досвідчених експертів. Наші експерти — це наші клієнти, які оцінюють страхові компанії за швидкістю та адекватністю страхових виплат, а також їх сервіс під час супроводження страхового випадку, покладаючись виключно на особистий досвід.

10000
клієнтів
Кількість клієнтів
35
партнерів
Кількість партнерів
95
відгуків
Кількість відгуків
Відгуки про Finscanner.com:

Страхування з Finscanner.com: швидко, зручно та без стресу

Finscanner.com – це міжнародний онлайн-сервіс страхування, який допоможе Вам заощадити час та гроші, підібравши найбільш вигідну пропозицію по страхуванню для Вас. В наші дні важливість страхування не можна недооцінювати – це безпека Вас персонально та близьких Вам людей.

Ми розуміємо, як часом непросто зробити вибір на користь того чи іншого страхового продукту з представлених на ринку. Наш сервіс допоможе Вам вибрати оптимальний варіант страхування по ОСЦПВ, швидко та зручно оформити Зелену карту або підібрати туристичне страхування.

У нас Ви отримаєте найповнішу інформацію про страхові продукти на ринку, а також якісні порівняльні характеристики послуг різних страхових компаній. Проаналізувавши отриману інформацію, Ви зможете вибрати послугу тієї компанії, яка найбільше підходить Вам за вартістю та умовами.

 

Калькулятор страховки

Наш сервіс допоможе Вам не тільки купити страховку, але і розрахувати вартість страховки. Для цього Вам необхідно вибрати на сайті продукт (Автоцивілка, Зелена карта або подорожі), ввести необхідні дані та клікнути «Знайти пропозиції». Ви побачите вартість даного виду страхування в різних страхових компаніях і зможете вибрати найбільш підходящу за ціною та умовами пропозицію.

Процес розрахунку вартості страховки займає не більше хвилини – Вам не доведеться заповнювати нескінченну кількість полів, і Ви зможете отримати результат майже миттєво.

 

Страхування в Києві та інших містах України

Finscanner.com – це швидка «онлайн страховка». Вам необов'язково проживати в Києві, щоб стати нашим клієнтом. Якщо Ви оформляєте паперовий бланк поліса, ми зможемо доставити його Новою Поштою вже через один-два дні після замовлення.

Якщо ж Ви проживаєте в Києві, то кур'єр Finscanner.com доставить Вам страховий поліс в той же день (при оформленні до 20:00) або на наступний (при оформленні після 20:00).

Крім того, копія страхового полісу буде відправлена ​​Вам на e-mail після оформлення на сайті та оплати продукту.

Ми постійно розвиваємося і плануємо впроваджувати нові послуги для того, щоб зробити Ваше життя краще і простіше.

Співробітники Finscanner.com на зв'язку 24 години на добу 365 днів у році, тому телефонуйте в будь-який зручний час!