Вхід до особистого кабінету

Введіть свій логін та пароль, щоб увійти до особистого кабінету

У Вас ще немає облікового запису? Зареєструватися

Про Finscanner.com

Ми змінюємо світ
фінансових послуг разом

Міжнародний онлайн сервіс страхування, який надає доступ до кращих перевірених страхових послуг та продуктів.

Ми змінюємо світ
фінансових послуг разом

Базовий принцип фінансової свободи – це можливість доступу до широкого спектру фінансових послуг і продуктів у будь-який час та з будь-якої точки планети за допомогою мобільного пристрою.

Finscanner.com дає таку можливість для кожної сучасної людини – отримати всі необхідні фінпослуги через один простий і зрозумілий інтерфейс.

Принципи, які закладені в роботу Finscanner.com:

 • Просто
 • Зручно
 • Безпечно
Finscanner.com дасть найповнішу інформацію про фінансові послуги компаній та проведе їх порівняння, щоб Ви змогли вибрати ту послугу, яка найбільш підходить Вам за умовами і вартістю.
З чого все починалося
 • Січень 2016

  Все почалося з гарної ідеї трьох друзів та її реалізації в рамках групового проекту в бізнес-школі.

  Основою створеного стартапу стало прагнення змінити підхід у сфері надання фінансових послуг.

 • Жовтень 2016

  Гарна ідея повинна бути реалізована, але перед цим ми провели багато безсонних ночей, ми аналізували і креативили над концепцією нового сервісу.

  І незабаром з'явилася нова онлайн платформа Finscanner.com з надання страхових послуг.

Команда
Мартін Рой
член Ради директорів
і Президент Finscanner.com

Мартін має 20-річний досвід в галузі управління нерухомістю, розвитку і фінансів. Мартін навчався в Університеті Монреаля (Канада). Має ступінь Executive MBA в IE Business School (Іспанія). Крім того, він закінчив курси управління нерухомістю в Оксфордському Університеті (Англія), а також в Гарвардському Університеті (США).

Народився 10 січня 1968 року в Монреалі (Канада). Мартін батько двох чудових дітей, а також завзятий гравць у теніс.

Гевін Монтгомері
член Ради директорів
і віце-президент Finscanner.com

Гевін має більш ніж 10-річний досвід роботи на керівних посадах у сферах страхування та інвестування. Географія його діяльності включає банківські сфери Великобританії, Данії та Південної Африки. Гевін має ступінь бакалавра в області актуарної науки (вивчає застосування математичних методів і моделей в страхуванні) та диплом з відзнакою вищої математики фінансів Університету Витватерсранда (ПАР). Також він отримав ступінь Executive MBA в IE Business School (Іспанія).

Народився 18 листопада 1981 року в Луаншья (Замбія). Головним захопленням Гевіна є спорт. Він приймає участь у марафонських забігах по усьому світу, а також любить кататися на гірському велосипеді, грати у гольф та сквош.

Андрій Коломієць
член Ради директорів
і CEO Finscanner

Андрій має більш ніж 10-річний досвід роботи у фінансовому секторі на керівних посадах в таких компаніях, як AIG, QBE та MetLife. Отримав ступінь Магістра з управління бізнесом в Міжнародному інституті бізнесу (Україна). Має ступінь Executive MBA у IE Business School (Іспанія).

Народився 7 серпня 1985 року в Києві (Україна). У вільний час Андрій грає у рок-групі і пише музику.

Про команду

Сьогодні зміни в онлайн світі відбуваються щомиті. І ми змінюємося разом з ним для того, щоб бути кращим онлайн сервісом з надання фінансових послуг. Ми – команда професіоналів і одна з наших сильних сторін – це швидке впровадження інновацій.

Чим швидше ми вносимо зміни, тим швидше ми покращуємо життя у фінансових питаннях наших клієнтів. Кожен день наполегливої роботи усієї нашої команди – це ще один крок до фінансової онлайн платформи майбутнього.

Чому варто приєднатися до нас?
 • Свобода при прийнятті важливих рішень

  Ви будете розвиватися разом з динамічною компанією, яка націлена на створення технологічних продуктів страхування.

 • Виконати важливу місію

  Ви зможете внести свій вклад у розвиток компанії, яка змінює підхід в наданні послуг страхування.

 • Стати частиною сильної команди

  Ви будете працювати в мультикультурному середовищі міжнародної компанії, культура якої заснована на інноваціях і безперервних змінах.

Надіслати резюме
Наша культура

Ми створюємо більше, ніж онлайн сервіс

Ми прагнемо змінити звичне розуміння про надання фінансових продуктів. Простіше, зручніше, безпечніше – це наші основні принципи, якими ми керуємося у нашій роботі. Це допомагає створювати нам нові можливості для Вашої зручності.

Ми розвиваємося разом

Ми постійно розвиваємося і йдемо тільки вперед. Це відображається на розвитку наших, як персональних, так і професійних якостей. Ми старанно працюємо, багато сміємося і постійно обговорюємо нові ідеї, які допомагають робити зміни на краще у Вашому житті.

Ми вчимося у найкращих

Ми постійно вчимося і змінюємося, розвиваємося і ставимо ще більш високі цілі. А наші кращі наставники і вчителі – це Ви, тому ми завжди прислухаємося до Ваших побажань і порад, щоб зробити найкращий сервіс для Вас.

Ми дбаємо про дрібниці

Ми – молода, але смілива та відповідальна команда.

Приймаючи рішення, ми беремо на себе повну відповідальність за кінцевий результат. Саме тому всі дрібні деталі від надання консультації до підтримки у разі страхового випадку – важливі та мають значення.

Нам важливо завжди залишатися з Вами на зв'язку, тому ми з радістю відповімо на Ваше питання в будь-який час дня і ночі.

Суспільство

Світ змінюється дуже швидко, а разом з ним неминуче приходять зміни у технологіях і те, що ми знали вчора, сьогодні вже втратило свою актуальність.

Фінансовий світ – це гарне тому підтвердження. Саме тому ми хочемо непросто полегшувати вирішення щоденних фінансових питань людей, а й допомагати їм бути завжди на крок попереду шляхом отримання нових знань.

Внесок в навчання та розвиток населення – це те, що допоможе зробити наше суспільство краще, а, особливо, розвиток наших дітей.

Сьогодні Finscanner.com підтримує ініціативу благодійної організації U.KiDS, яка займається соціальною адаптацією дітей-сиріт.

Ми допомагаємо в реалізації одного з проектів організації «Простір знань». Його суть полягає у соціалізації дітей-сиріт шляхом формування навичок до самостійного життя та отримання ним нових знань.

Ми допомагаємо їм вивчити базові фінансові та соціальні принципи, які будуть їм необхідні у самостійному житті.

Медіаресурси

Це може бути цікаво

Отримайте офіційні

логотипи

Ми готові поспілкуватися

Пишіть на press@finscanner.com