Вхід до особистого кабінету

Введіть свій логін та пароль, щоб увійти до особистого кабінету

У Вас ще немає облікового запису? Зареєструватися
Чому варто купувати на Finscanner.com?

Тільки перевірені та надійні
страхові компанії

Служба підтримки
FinscannerAssist 24/7

Супровід страхового випадку
персональним менеджером

Чесні ціни
на страхування

Тільки перевірені страхові компанії
ТАС
Колоннейд Україна
UNIQA
PZU Україна
Княжа
VUSO

Відгуки:

Поширені запитання Дізнатися вартість по телефону
1. Що таке КАСКО?

КАСКО – добровільне страхування автомобіля на випадок таких пошкоджень, як пожежа, стихійні лиха, падіння сторонніх предметів на авто і тощо. А також його викрадення або крадіжки з авто. Це – комплексний страховий захист, що включає всі необхідні Вам покриття на Ваш вибір. Наші консультанти завжди зможуть допомогти Вам підібрати найбільш оптимальний варіант, що відповідає Вашим очікуванням.


2. Скільки коштує КАСКО і від чого залежить ціна?

Ціна поліса КАСКО залежить від вартості автомобіля. Саме його ціна і є страховою сумою, тобто максимальною сумою, яка може бути виплачена у разі аварії або викрадення автомобіля. Також ціна поліса залежить від параметрів автомобіля: рік випуску, об'єм двигуна тощо. І нарешті, ціна залежить від тих опцій страхової програми, які Ви хочете включити до покриття. У будь-якому випадку, наші консультанти зроблять все, щоб Ви знайшли для себе краще покриття.


3. Повне КАСКО – що це?

Під "повним КАСКО" мається на увазі договір страхування транспортного засобу з максимальним страховим покриттям усіх ризиків.


4. Що включає повне КАСКО?

В повне КАСКО включаються ризики пошкодження автомобіля і викрадення. Обмежень по ризику викрадення в страхуванні КАСКО відносно небагато, а з ризиком пошкодження автомобіля можуть виникнути різні проблеми.

Зазвичай в повне КАСКО під ризик шкоди потрапляють такі страхові випадки:

  • ДТП (дорожньо-транспортна пригода)
  • Протиправні дії 3-х осіб
  • Стихійні лиха

5. Як відновити поліс КАСКО?

При втраті поліса КАСКО Вам слід звернутися до страхової компанії, в якій Ви його придбали або до нашого менеджера. Ми із задоволенням допоможемо вирішити Ваше питання. Вам потрібно буде написати заяву про втрату, після чого страхова компанія зобов'язана видати Вам новий поліс. Причому в перший раз це робиться абсолютно безкоштовно.

Та ж сама процедура може бути застосована і для заміни поліса КАСКО через зміну даних водія (зміна прізвища тощо).


6. Як отримати виплату КАСКО?

Для того, щоб отримати виплату по КАСКО, Вам необхідно звернутися до нас зателефонувавши на лінію підтримки +38 (044) 390 00 05 або написати на пошту support@finscanner.com і ми скоординуємо Ваші подальші дії.

Також важливо викликати співробітників поліції в той момент, коли трапилася аварія або Ви виявили пошкодження. Не варто здійснювати ніякого ремонту автомобіля до проведення експертизи. Найкраще, в першу чергу, звернутися до наших фахівців, які проконсультують Вас.

Необхідно також враховувати, що, на відміну від ОСАГО, терміни виплат по КАСКО у різних страхових компаній можуть відрізнятися. Як правило, вони повинні бути прописані у договорі.


7. Чим вигідно КАСКО? Чи потрібно КАСКО новачкові?

Поліс КАСКО надає страховий захист на вартість Вашого автомобіля при порівняно не високій вартості страхування. Таким чином, заплативши за поліс КАСКО відносно невеликі гроші Ви можете бути впевненими, що страхова компанія компенсує можливий збиток аж до повної вартості автомобіля.

Новачкам договір КАСКО особливо важливий, так як через брак досвіду, водій може допускати помилки, що можуть призвести до аварій і необхідних витрат на відновлення авто. Таким чином, ми рекомендуємо купувати поліс КАСКО усім водіям, а особливо новачкам. Адже КАСКО оберігає Ваш автомобіль на дорозі.


8. Яку компанію вибрати по КАСКО?

Наш сервіс працює з провідними страховими компаніями України. Серед них, як міжнародні страхові компанії, так і представники кращих українських страхових компаній. Ці компанії пропонують широкий вибір страхових програм і покриттів, і кожен клієнт зможе підібрати для себе той варіант, який найбільш відповідає його очікуванням і бюджету. А наші консультанти допоможуть Вам з вибором і будуть супроводжувати Вас протягом усього періоду дії поліса.


9. Чи можна купити КАСКО без ОСАГО?

Важливо розуміти, що страхування КАСКО є добровільним видом страхування Вашого автомобіля, яке в разі ДТП покриває всі Ваші ризики, пов'язані зі збитком в результаті пошкодження автомобіля або викрадення.

У той час як ОСАГО, є обов'язковим страхуванням автоцивільної відповідальності. Що дає Вам можливість, у разі ДТП з Вашої вини, покрити завдані збитки іншому учаснику ДТП.

Придбати поліс КАСКО без ОСАГО можна, але Finscanner.com рекомендує своїм клієнтам мати обидва поліса.


10. Чи можна КАСКО на півроку?

Так як КАСКО є добровільним видом страхування, то його можна оформити на півроку. Однак, необхідно враховувати той факт, що не всі страхові компанії погодяться видати поліс на такий термін. Крім того, «короткі» поліси страхування КАСКО коштують вище, ніж річний поліс за аналогічний період дії.


11. Чи можна КАСКО платити частинами?

У разі необхідності Ви можете оплатити Ваш поліс КАСКО частинами. Така опція буде Вам надана при розрахунку вартості КАСКО. Найпопулярнішими розбивками платежу є піврічний платіж і квартальний платіж.


Страховка КАСКО: що необхідно знати

КАСКО - добровільний вид страхування транспортних засобів від пошкодження або викрадення. Об'єктами страхування КАСКО можуть бути автомобілі, а також засоби водного, повітряного та залізничного транспорту (кораблі, літаки, залізничні вагони).

Страхування автомобіля КАСКО направлено на відшкодування збитку від пошкодження автомобіля і не включає в себе страхування життя або здоров'я водія та пасажирів, що знаходяться в автомобілі і цивільно-правової відповідальності власника авто.

Страхові ризики, на які поширюється страхування КАСКО, умовно можна поділити на три групи:
- збиток в результаті ДТП (від легких пошкоджень на парковці до повної непридатності автомобіля до відновлення);
- протиправні дії третіх осіб (викрадення автомобіля, розкрадання комплектуючих вузлів, коліс або інших деталей), вандалізм (нанесення подряпин, розбивання фар або вікон тощо);
- стихійні лиха (землетруси, повені) і інші форс-мажорні обставини (вибух, пожежа, самозаймання, падіння на автомобіль дерев або гілок, льоду або снігу з дахів будинків, що випали з вікон предметів). Імовірність таких подій невелика, однак збиток від них буває досить серйозним.

Страхування КАСКО може бути повним або частковим, при якому збитки відшкодовуються тільки за деякими видами ризиків на розсуд клієнта.

Як правильно діяти при настанні нещасного випадку, щоб у страхової компанії не було підстав відмовити вам у виплаті компенсації? Перш за все, зателефонуйте з місця події до відповідних компетентних органів: поліцію, пожежну службу і швидку допомогу (якщо це необхідно), а також на гарячу лінію вашої страхової компанії. Докладіть зусилля для збереження автомобіля, зафіксуйте інформацію про інших учасників події, в т. ч. дані полісів Автоцивілки, зробіть фото з місця події, всю інформацію і необхідні документи надайте в страхову компанію у встановлений договором термін.


Скільки коштує КАСКО

Ціна КАСКО залежить від марки і моделі авто, його вартості, року випуску, терміну договору і переліку ризиків від яких ви хочете застрахуватися.

При розрахунку вартості КАСКО страхова компанія також бере до уваги умови експлуатації автомобіля, умови його зберігання (гараж, стоянка або тощо), водійський стаж осіб, які мають право керувати автомобілем, рівень надійності охоронної системи (наявність системи запобігання викраденню, центрального замка тощо), статистичні дані про викрадення автомобілів даної марки, а також страхову історію автомобіля.

На вартість КАСКО впливає також франшиза - певний відсоток від страхової вартості автомобіля, в межах якого відшкодування збитків клієнту не проводиться. Страхові компанії, як правило, встановлюють франшизу в розмірі 1-3%. Страховий поліс без франшизи коштує дорожче.

Страхові компанії, прагнучи залучити клієнта, на додаток до поліса КАСКО пропонують гнучкі програми знижок, бонусів і додаткових безкоштовних опцій. Це може бути компенсація витрат на «порятунок» і евакуацію авто, технічний асистанс в дорозі (заміна колеса, доставка палива тощо), надання таксі або авто на заміну на час ремонту автомобіля, індивідуальні знижки за стаж, вік, беззбиткове водіння тощо.

На нашому сайті Ви можете ознайомитися з продуктами КАСКО від різних страхових компаній України і вибрати найбільш підходящу для Вас програму страхування.

Щоб виконати розрахунок КАСКО, Ви можете використовувати калькулятор КАСКО на сайті зацікавленої Вас страхової компанії або розрахувати КАСКО онлайн, заповнивши форму на нашому сайті.


Як оформити КАСКО

Щоб купити КАСКО, Ви можете звернутися в офіс страхової компанії або скористатися нашим онлайн-сервісом, який допоможе Вам:
- отримати повну і перевірену інформацію про страхування КАСКО (Україна);
- розрахувати КАСКО на авто, використовуючи КАСКО калькулятор 2017 онлайн;
- порівняти умови страхування і вартість поліса КАСКО від провідних страхових компаній України;
- вибрати поліс і оформити КАСКО онлайн, заповнивши необхідні поля.