Вхід до особистого кабінету

Введіть свій логін та пароль, щоб увійти до особистого кабінету

У Вас ще немає облікового запису? Зареєструватися

Мартін Рой, член Ради директорів і Президент Finscanner
 
Протягом 15 років Мартін займається підприємницькою діяльністю в сфері будівництва та управління нерухомістю. Крім того, на його рахунку успішні проекти в сфері концертної індустрії та виробництва одягу в Канаді.
 
Мартін вивчав управління нерухомістю в Оксфордському університеті (Велика Британія) та отримав сертифікат Harvard Business School (США).
 
В даний час Мартін проходить навчання за програмою Executive MBA в IE Business School (Іспанія).
 
Народився 10 січня 1968 року в Монреалі (Канада).
 
Захоплюється тенісом.
 
 
Гевін Монтгомері, член Ради директорів і віце-президент Finscanner
 
Гевін має більш ніж 10-річний досвід роботи на керівних посадах в області страхування та інвестування. Географія його діяльності включає банківські сфери Великобританії, Данії та Південної Африці.
 
Гевін має ступінь бакалавра в області актуарної науки (вивчає застосування математичних методів і моделей в страхуванні) і отримав диплом з відзнакою з вищої математики Університету Витватерсранда Фінансів (ПАР). В даний час Гевін отримує ступінь Executive MBA в IE Business School (Іспанія).
 
Народився 18 листопада 1981 Луаншья (Замбія).

Одним з основних захоплень Гевіна є спорт. Він бере участь в марафонських забігах по всьому світу, катається на гірському велосипеді, грає в гольф і сквош.
 
 
Андрій Коломієць, член Ради директорів та Генеральний директор Finscanner
 
Андрій має більш ніж 10-річний досвід роботи у фінансовому секторі на керівних посадах в таких компаніях як AIG, QBE та MetLife.
 
Рівень Магістра Отримав з управління бізнесом в Міжнародному інституті бізнесу (Україна). В даний час отримує ступінь Executive MBA в IE Business School (Іспанія).
 
Народився в 1985 році в Києві (Україна).
 
Андрій захоплюється бігом, у вільний час грає в рок-групі та пише музику.