Вхід в особистий кабінет
  • Вхід
  • Реєстрація

Ми відправили sms з кодом на номер +380989999999

Помилились номером?
Виберіть мову сайту Ви завжди зможете змінити свій вибір
Только для авторизованных пользователей!

Про компанію

Ми прагнемо змінити страхову культуру в Україні, тому автоматизували процеси та створили продукт, який допоможе вам порівняти поліси топових страхових компаній на українському ринку та вибрати той, який найкраще підходить за ціною та умовами. Ми гарантуємо допомогу, якщо станеться те, чого ніхто не готовий. Саме це і є наша мета та наше покликання.

Finscanner – онлайн-сервіс для оформлення страховки на автомобіль.

Ми максимально спростили процеси, щоб ви швидко, якісно та у будь-який момент могли порівняти умови, ціни та обрати для себе оптимальний страховий поліс. Вибір та оформлення полісу займає до 10 хвилин. Вам більше не потрібно їхати до страхового агента або чекати кур'єра з паперовим екземпляром. Автострахування надходить вам на електронну скриньку..
Наша суперсила – в команді, експертах страхування, розробниках продукту та програмістах, які допомагають створювати та покращувати технологічні рішення різних питань страхування для наших клієнтів.

Серед наших партнерів лише ті страхові компанії, які бездоганно виконують свої прямі зобов'язання перед клієнтами.

Ми розуміємо, як важливо зорієнтувати та заспокоїти клієнта спочатку, після настання страхового випадку. Для клієнтів ми надаємо доступ до нашого кваліфікованого медичного консьєрж-сервісу, який працює 24/7. Тому що ми впевнені, що запорука правильного страхування – спочатку хто, потім що. І з командою Finscanner ви точно зробите вірний вибір 😉

На fincanner доступні страхові продукти:

  • ОСЦПВ. Кожен власник транспортного засобу має оформити поліс. У випадку, якщо він став винуватцем автомобільної аварії чи іншої дорожньої пригоди, платити постраждалій стороні буде не він, а страхова компанія. З 2018 року в Україні запровадили діючі електронні поліси ОСЦПВ.
  • КАСКО. На відміну від ОСЦПВ захищає автомобіль від викрадення, пошкоджень та аварій. Поліс включає такі ризики, як вплив погодних умов, падіння дерев, провал під землю, аварія з тваринами, затоплення та інше.
  • Зелена карта. Призначена для виїзду за кордон своїм транспортом. Врегулювання ДТП здійснюється так, як і на території України
  • Туристична страховка. Подорож безпосередньо перед виїздом за кордон. Оформлення туристичного документа та підписання договору зі страховою свідчить про те, що якщо під час поїздки та відпочинку станеться нещасний випадок чи хвороба, компанія покриє медичні витрати.

Кожен громадянин України може оформити відразу кілька страховок (наприклад, автоцивілку, страхування нерухомості та здоров'я).

Історія компанії

Процес страхування раніше здавався дуже олдскульним, схожим на складну бюрократичну систему, де, щоб оформити поліс, потрібно, як мінімум, простояти 10500 черг і заповнити десятки непотрібних паперів..

Надихнувшись ідеєю "створити антипод такій системі", власник компанії
Андрій Коломієць разом із партнерами в 2018 році створили сервіс "Finscanner", який був спрямований на те, щоб полегшити життя людей, які хочуть купити собі страховку.

Finscanner створений у Канаді в 2018 році, і запущений в Україні, оскільки тут завжди були і є класні умови для впровадження нового продукту. Його можна протестувати, подивитися, як працює, і згодом виводити на інші ринки.

Насамперед, ми вирішили працювати з масовими продуктами обов'язкового виду страхування – ОСЦПВ, КАСКО та Зелена карта. Крім цього, запровадили і туристичне страхування. Оскільки невід'ємною частиною будь-якої поїздки за кордон є страховка.

Коли обирали з ким із страхових компаній співпрацювати – керувалися насамперед тим, що мають бути партнери різного цінового сегменту. Це допоможе обрати людині поліс, який відповідає її фінансовим можливостям. Починали працювати із 12-15 компаніями, приблизно стільки функціонує і зараз.

Проєкт мав різні стадії розвитку. Зараз ми на тому етапі, коли майже всі процеси повністю автоматизовані, але ми не зупиняємося. Ми постійно працюємо над покращенням сервісу та процесу роботи, щоб клієнт завжди швидко та просто купував потрібний йому поліс.