Вхід в особистий кабінет
  • Вхід
  • Реєстрація

Ми відправили sms з кодом на номер +380989999999

Помилились номером?
Виберіть мову сайту Ви завжди зможете змінити свій вибір
Только для авторизованных пользователей!

Умови використання Finscanner

Угода

Ця Угода (далі – Угода) укладається між Компанією, яка надає доступ до послуг ресурсу сайту Finscanner.com за посиланням http://finscanner.com (далі по тексту – сайт), і приватною особою – користувачем сайту або сервісу, що надається в рамках сайту (далі по тексту – Користувач).
Угода регулює порядок збору, використання і розголошення адміністрацією сайту інформації про приватну особу, яка може бути визнана конфіденційною або є такою за визначенням і може поширюватися лише за згодою осіб, які обмежили доступ до інформації, а за відсутності такої згоди – виключно в інтересах національної безпеки, з урахуванням економічної доцільності та при неухильному дотриманні прав людини.
Угодою Користувач надає Компанії згоду і право на запис, обробку та зберігання (в тому числі з дистанційним управлінням) інформації, його реєстраційних та облікових записів. Користувач підтверджує і погоджується з тим, що його облікові записи (персональні дані та/або інформація для ідентифікації), які стають відомі Компанії в ході виконання Угоди, можуть зберігатися, оброблятися (використовуватися тощо) як в період дії Угоди, так і після його закінчення.
Вносячи свої дані на сайт, Користувач автоматично погоджується з умовами Угоди та зобов'язується їх дотримуватися.
Ця Угода діє для всіх веб-сайтів Finscanner.com. На сайті http://finscanner.com можуть розміщуватися посилання на сайти інших компаній, при переході на які Користувач полишає сайт Finscanner.com
Методи забезпечення конфіденційності на сторонніх сайтах Компанія не контролює.

Джерела, використання і безпека інформації

Інформація, викладена в цій Угоді, згодом може бути персоніфікованою (прямо стосуватися конкретної особи чи того, що асоціюється з нею) і неперсоніфікованою (дані про Користувача сайту, отримані без прив'язки до конкретної особи). Доступ до інформації Компанія здійснює таким чином:

– при листуванні адміністрації з Користувачами сайту електронною поштою;

– персональна інформація (ім'я, прізвище, контакти) надається Користувачем при реєстрації на сайті в рамках заходів, що проводяться адміністрацією сайту (опитуваннях, заявках, формах зворотного зв'язку), а також під час внесення записів до реєстраційних онлайн-форм, при оформленні договорів, виборі виду страхування. Ця інформація (персональна) буде передана страховим компаніям безпосередньо після натискання кнопки підтвердження;

– технічна інформація – дані про Інтернет-провайдера Користувача, IP-адреса Користувача, про характеристики ПК і його програмне забезпечення, а також відомості, зібрані за допомогою «cookie».

Безпека

Компанія не передає дані, зібрані про Користувачів веб-сайтів Finscanner.com, третім особам, крім випадків, передбачених законодавством України і які стосуються національної безпеки, з урахуванням економічної доцільності і при неухильному дотриманні прав людини.
Компанія не несе відповідальності за виплату компенсації в разі відмови страхової компанії.
Інформація, що знаходиться на цьому сайті, ґрунтується на офіційних даних страхових компаній.
У разі подання заявки на страхування в регіонах уся інформація передається страховій компанії, обраної Користувачем, тільки після підтвердження ним цієї Угоди.
При виявленні незаконного поширення інформації Користувач зобов'язаний терміново повідомити про це Компанію з метою припинення незаконного розкриття інформації. Якщо Користувач знав або міг знати про незаконне розкриття інформації і не попередив про це Компанію, такі його дії будуть розцінені Компанією як згоду Користувача на розкриття інформації, в результаті чого Компанія знімає з себе будь-яку відповідальність за розкриття інформації.
До Компанії не можуть бути пред'явлені претензії з приводу розкриття інформації в разі, якщо таке розкриття було скоєно самим Користувачем або з його згоди.

Заключні положення

Відвідуючи сторінки сайту і/або заповнюючи онлайн-форми на сайті, Користувач автоматично приймає умови Угоди про конфіденційність.
Поправки та зміни до Угоди можуть бути внесені Компанією без попереднього повідомлення. Угода в новій редакції набирає чинності з моменту її публікації на сайті (сайтах) Finscanner.com
Діяльність адміністрації сайту, а також будь-які претензії, суперечки, офіційні звернення розглядатимуться виключно в порядку, передбаченому Законодавством України.
Адміністрація сайту не несе відповідальності за будь-які прямі або непрямі збитки, понесені Користувачем або третіми особами.