Вхід до особистого кабінету

Введіть свій логін та пароль, щоб увійти до особистого кабінету

У Вас ще немає облікового запису? Зареєструватися

Купуй поліс «Зелена карта» онлайн

300 полісів вже купили на Finscanner.com

Куди їдете:
Період поїздки:
Чому варто купувати на Finscanner.com?

Оперативна доставка
по Києву та Україні

Ви економите гроші і час
при замовленні онлайн полісу
«Зелена карта»

Чесні ціни на страхування
від провідних компаній

Тільки перевірені страхові компанії
ТАС
Колоннейд Україна
UNIQA
PZU Україна
Княжа
VUSO

Відгуки про Зелену карту:

Зелена карта

Якщо Ви вирішили відправитися на своїй машині в подорож за кордон, Вам необхідно обов'язково оформити поліс Зелена карта (Green Card).

Зелена карта – обов'язкове страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів, що діє на території країн-учасниць міжнародної системи «Green Card». По суті, це теж ОСАГО, яке діє у певних державах світу.

У цю систему входять понад 40 країн, по дорогах яких переміщатися на своєму автомобілі без відповідного страхового полісу заборонено.

Якщо ДТП трапитися з Вашої вини в одній з цих країн, то всю матеріальну шкоду, завдану іншим транспортним засобам, майну і здоров'ю третіх осіб зобов'язується виплатити страхова компанія відповідно до законів країни, де трапилася аварія.

В Україні функції гаранта таких страхових виплат виконує Моторне (транспортне) страхове бюро України (МТСБУ).

 

Вартість Зеленої карти

Ціна поліса «Green Card» може бути різною в залежності від декількох факторів. Це – тип Вашого транспортного засобу, термін дії страхового договору і країна (країни), яку Ви збираєтеся відвідати. Наприклад, поліс для відвідування Росії, Азербайджану чи Молдови буде коштувати значно дешевше, ніж така ж карта для відвідування країн Європи.

Щоб розрахувати точну вартість страхового договору, скористайтеся простою формою на нашому сайті.

 

Купити Зелену карту в Києві або інших містах

Процес купівлі Зеленої карти за допомогою Finscanner.com дуже простий і займає менше 5 хвилин. Ви вносите необхідні дані про тип Вашого транспортного засобу, вибираєте найбільш підходящу пропозицію від страхових компаній, після чого вводите свої контактні дані та оформлюєте покупку онлайн.

Сервіс Finscanner.com працює в режимі 24/7, завдяки чому Ви можете придбати необхідний страховий продукт максимально зручно і оперативно. У разі виникнення питань Ви можете зателефонувати нам у зручний час і уточнити усі деталі, а при бажанні ми можемо оформити Зелену карту в телефонному режимі.

Доставка оригіналу страхового полісу в Києві здійснюється в той же день (при оформленні до 20:00) або на наступний (при оформленні після 20:00). В інші міста України оригінали будуть доставлені Новою Поштою протягом 1-2 днів.

Після того, як Ви оформили Зелену карту за допомогою нашого онлайн-сервісу, Ваші дані вносяться в електронну базу МТСБУ.

Наявність полісу «Зелена карта» є обов'язковим згідно міжнародної системи автострахування

Зелена карта – ваш персональний захист на дорогах за кордоном