Вхід до особистого кабінету

Введіть свій логін та пароль, щоб увійти до особистого кабінету

У Вас ще немає облікового запису? Зареєструватися

Основні переваги медичного
страхування Mediclub:

Ексклюзивні умови страхування
від міжнародної страхової компанії UNIQA
Безкоштовна медична допомога
в Україні 24/7 в кращих медичних закладах
Широкий вибір програм страхування та сервісів
Служба підтримки клієнтів
FinscannerAssist, що працює 24/7
Приєднатися до програми

Провідні клініки
України

Ексклюзивний партнер
Mediclub в Україні
Детальніше про компанію
Чому UNIQA?
Цілодобова підтримка
медичного асистансу
Організація допомоги
по всій Україні
Більше 3 000
партнерських клінік та аптек
Постійний контроль
якості

Цілодобова підтримка
медичного асистансу

Більше 3 000
партнерських клінік та аптек

Організація допомоги
по всій Україні

Постійний контроль
якості

У яких випадках ми допомагаємо (покриття)

Гостре захворювання

Загострення хронічного
захворювання

Травма, перелом,
каліцтва

Місто
Дорослий
Дитина
1 дорослий 9–65 років

Сума виплат на людину

300 тис. грн

Загальна сума страхових виплат

1.2 млн грн

Вартість пакету

28 896 грн Залишити заявку
Варіанти пакетів
Опції та вартість
Місто
Дорослий
Дитина
Разом
Дорослі 1 дорослий (9–65 років)

Сума виплат на людину

300 тис. грн

Загальна сума страхових виплат

200000 тис. грн

Вартість пакету

21500 грн
Залишити заявку
Що включає пакет
“Advantage”
Амбулаторна
допомога
Класи лікувальних закладів: А+/А/В/В+/С
 • Консультації лікарів усіх профілів
 • Усі методи сучасної діагностики та лабораторних досліджень
 • Лікування в умовах денного стаціонару
 • Забезпечення медикаментами
Стаціонарна
допомога
Класи лікувальних закладів: А+/А/В/В+/С
 • Консультації лікарів усіх профілів
 • Всі методи сучасної діагностики та лабораторних досліджень
 • Терапевтичне і хірургічне лікування
 • Забезпечення медикаментами
Невідкладна
допомога
Класи лікувальних закладів: А+/А/В/В+/С
 • Діагностика невідкладних станів
 • Встановлення попереднього діагнозу
 • Транспортування до лікувальної установи з метою госпіталізації
 • Забезпечення медикаментами
Медикаментозне
забезпечення
 • Забезпечення медикаментами в мережі аптек-партнерів
 • Компенсація витрат на придбання медикаментів
 • Доставка медикаментів додому або в офіс в межах міста (на умовах постачальника)
Бонусні
програми
 • Діагностика і лікування туберкульозу, вперше виявленого під час дії договору страхування
 • Діагностика та лікування цукрового діабету, вперше виявленого під час дії договору страхування
 • Можливість включення в пакет стоматологічної допомоги
 • Можливість включення в пакет профілактичних оглядів

Поговорити з консультантом

Поле Телефон обов'язкове для заповнення.
Поле Ім'я обов'язкове для заповнення.
Поле E-mail обов'язкове для заповнення.
Поширені запитання Зателефонуйте мені
1. Що таке медична страховка?

Добровільне медичне страхування – один з видів особистого страхування, який забезпечує покриття Ваших непередбачених медичних витрат, пов'язаних зі здоров'ям та організовує процес лікування у будь-якій з обраної Вами клініці в межах пакета. Медичне страхування включає не тільки безкоштовне лікування і необхідні медикаменти, а й зробить увесь процес отримання Вами такої допомоги швидким і комфортним. Для цього необхідно всього лише подзвонити в цілодобовий медичний асістанс і назвати Ваш номер страхового поліса, після чого усю організацію допомоги Вам бере на себе страхова компанія. Крім цього, за Вами буде закріплений персональний менеджер, завдання якого буде у тому, щоб весь процес використання Вами медичного страхування перевершував Ваші очікування.


2. Яка медична страховка краще?

Наші програми створені таким чином, щоб всі необхідні види медичної допомоги і медикаменти входили в кожен пакет. Крім того, навіть в базових пакетах ми передбачили можливість отримання допомоги в комерційних медичних клініках. Ви завжди зможете звернутися до нас і отримати консультацію у наших фахівців, які допоможуть підібрати пакет медичного страхування саме для Вас.


3. Як виглядає медична страховка?

Клієнт підписує Договір медичного страхування і приєднується до обраної програми. Крім підписаних договорів, клієнт отримує інструкцію з використання, де все детально і доступно описано, а також індивідуальну пластикову карту, яка є ідентифікатором клієнта і на якій вказано номер поліса та телефон медичного асістансу.


4. Що покриває медична страховка?

Всі пакети медичного страхування покривають амбулаторну, стаціонарну, невідкладну допомогу та забезпечення медикаментами. Крім цього пакети медичного страхування передбачають додаткові і бонусні програми. Страховими випадками, на які поширюється медичне страхування, є гострі захворювання, загострення хронічних захворювань і травми. Основна відмінність між існуючими програмами в класі клінік та страхових лімітів. Чим дорожчий пакет страхування, тим вище страховий ліміт і вище рівень приватних клінік, де здійснюється медичне обслуговування.


5. Скільки коштує медична страховка?

Більшою мірою вартість страховки залежить від класу лікувальних установ (рівня приватних клінік або державних лікарень), які будуть надавати Вам медичну допомогу і страхових лімітів, в рамках яких Ви можете отримати медичну допомогу. Також на вартість страхового пакету впливають додаткові опції, які включені в страхові пакети. Чим вище вартість пакету, тим більше таких додаткових можливостей. Тому ми пропонуємо кілька видів пакетів медичного страхування, з яких кожен клієнт зможе підібрати пакет саме для себе. Однак варто зазначити що, незалежно від вартості пакета, всі вони включають комплексну медичну допомогу при захворюваннях та травмах.


6. Як купити медичну страховку?

Ви можете прорахувати вартість індивідуального медичного страхування для Вас і членів Вашої родини у нас на сайт в розділі «Здоров'я», залишити свої контакти і найближчим часом з Вами зв'яжеться наш консультант і представить Вам повну інформації про медичне страхування, можливості кожного пакета, допоможе розрахувати найбільш кращу програму і відповість на всі Ваші запитання. Після цього Вам буде надісланий договір медичного страхування, який Ви зможете детально вивчити. Якщо усі умови Вам підходять, то Ви його підписуєте та оплачуєте. Після цього Вам будуть передана пластикова картка на кожного застрахованого і Ваша програма буде активована.


7. Як оформляється медична страховка?

Ви оформляєте заявку на сайті Finscanner.com, де вказуєте обраний Вами пакет, а також контактні дані, після чого з Вами зв'язується консультант нашої служби підтримки для уточнення необхідної інформації. Після цього ми готуємо договір і надсилаємо його на ознайомлення. Якщо Ви з усім згідні, то Ви підписуєте договір медичного страхування і оплачуєте його. Після цього Ваша медична страховка буде активована.


8. Де купити медичну страховку?

Придбати медичну страховку Ви можете на нашому сайті Finscanner.com в розділі «Здоров'я». Наші кращі консультанти допоможуть Вам зробити найбільш правильний для Вас і членів Вашої родини вибір. Крім цього ми завжди раді пригостити Вас чашкою кави у нашому офісі і розповісти докладніше про програми страхування при особистій зустрічі.


9. Чи можу я отримати компенсацію витрат грошима?

У Вас є така можливість, але в будь-якому випадку Вам необхідно повідомити страхову компанію про настання страхового випадку. Після його реєстрації страховою компанією Ви зможете самостійно звернутися в медичний заклад та отримати необхідне лікування, оплативши його самостійно. Після цього Вам необхідно надати страховій компанії медичні документи, видані Вам клінікою, і документ, що підтверджує Вашу оплату за лікування. Після цього страхова компанія приймає рішення про перерахування грошей на Ваш картковий рахунок. Також Ви можете отримати відшкодування у касі страхової компанії.


10. У які клініки я можу звертатися для отримання медичної допомоги?

Кожній програмі страхування відповідає свій список клінік, в яких Вам може бути надана медична допомога. Якщо клініка, в якій Ви б хотіли отримати медичну допомогу, не входить до Вашого пакету, то така допомога буде надана в цій клініці, але частково буде оплачена Вами самостійно (франшиза, необхідно дивитися умови договору).


Медичне страхування в Україні

Медичне страхування - це вид страхування, який гарантує кожній фізичній або юридичній особі отримання медичної допомоги після сплати їм одноразового страхового внеску. Медичне страхування може проводитися в обов'язковій або добровільній формі.

Обов'язкове медичне страхування (ОМС) здійснюється на основі державних нормативно-правових актів. Документом, що підтверджує право застрахованої особи на отримання медичної допомоги, є поліс ОМС.

Добровільне медичне страхування (ДМО) здійснюється на основі договору між суб'єктами ДМО - застрахованими особами, страховиками і медичними установами, що надають допомогу за рахунок страхових виплат.

Документом, що підтверджує факт укладання договору добровільного медичного страхування (ДМС), є страховий поліс ДМС.

Договір добровільного медичного страхування може бути укладений, як фізичною, так і юридичною особою (підприємством, фірмою і тощо) на користь своїх співробітників. Добровільне медичне страхування може здійснюватися тільки страховими компаніями, які мають ліцензію на цей вид страхування.

Програми добровільного медичного страхування від різних страхових компаній можуть відрізнятися виглядом і об'ємом наданих послуг. Добровільне медичне страхування здійснюється за чотирма основними напрямками: поліклінічне медичне обслуговування, стаціонарне лікування, швидка (невідкладна) медична допомога, стоматологічні послуги.

Деякі компанії пропонують також інші види страхових послуг: медичне обслуговування вдома, медичне страхування для туристичних або ділових поїздок за кордон, страхування від нещасних випадків і ДТП, страхування професійних ризиків медичних працівників від інфікування вірусом гепатиту, спеціальні програми для вагітних жінок, програми дитячого страхування, а також корпоративні програми медичного страхування.

На вартість медичного страхування впливають багато факторів: рівень клініки або стаціонару (Ви можете вибрати приватну клініку преміум-класу або державну лікарню), обсяг включених в поліс стоматологічних послуг, регіон проживання та ін. Вартість дитячого страхування, як правило, більш висока, ніж дорослого: батьки намагаються вибрати для дітей клініки гідного рівня, передбачити можливість виїзду лікаря додому і інші опції.


Як отримати медичне страхування

Ви можете ознайомитися з програмами медичного страхування від наших страхових партнерів, вибрати найбільш підходящий для Вас комплекс послуг медичного страхування і укласти договір, скориставшись нашим онлайн-сервісом. Поліс медичного страхування буде доставлений Вам кур'єром або «Новою поштою» в найкоротші терміни після укладення договору. Копія поліса буде відправлена на Вашу електронну адресу.