Вхід в особистий кабінет
 • Вхід
 • Реєстрація

Ми відправили sms з кодом на номер +380989999999

Помилились номером?
Виберіть мову сайту Ви завжди зможете змінити свій вибір
Только для авторизованных пользователей!

Чому саме електронний ОСЦПВ через Finscanner

Ми створюємо довготривалі відносини з нашими страховими партнерами, тим самим пропонуємо нашим клієнтам:

Ціна

Ми знаємо, як важливо притримуватись бюджету. До Вашої уваги ми підібрали 27 пропозицій від 7 страхових компаній-лідерів на будь-який бюджет

Економія часу

Зрозумілий інтерфейс та 3 кроки оформлення полісу роблять процедуру швидкою та доступною

Служба турботи 24/7

Наша служба турботи миттєво виходить на зв’язок в будь-яку годину дня і ночі

Як це працює?

01

Вкажіть параметри

Вкажіть параметри траспортного засобу й розрахуйте вартість

02

Оберіть страхову

Порівняйте вартість й оберіть страхову

03

Сплачуйте онлайн

Оформлюйте та сплачуйте поліс онлайн

Автоцивілка через месенджери

Просто сфотографуйте документи та надішліть нам фото. Ми самі внесемо всі дані та оформимо страховий поліс ОСЦПВ у режимі онлайн

5.0 з 5

4.8 з 5

4.9 з 5

Відгуки про наш сервіс автострахування

На підставі 34 відгуків наш сервіс отримав середню оцінку 4.9*

Поширені запитання

Як зробити онлайн оплату за поліс?

Після оформлення всіх даних на сайті, Ви зможете здійснити оплату через надійну банківську систему LiqPay. Інтернет оплата на finscanner.ua безпечна на 100% і відповідає всім вимогам стандарту PCI DSS. Ми не отримуємо і не зберігаємо у себе дані платіжних карт Після успішної оплати Ваш поліс прийде Вам на пошту.

Які документи необхідні для оформлення ОСЦПВ

Для оформлення ОСЦВП необхідні такі документи:
1)технічний паспорт
2)паспорт(ID або права) страхувальника 
3) Прописка страхувальника авто.
4) ІПН

Що таке «автоцивілка» (ОСЦПВ) та навіщо вона потрібна?

Обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності (ОСЦПВ) власників наземних транспортних засобів, або «автоцивілка», як ми звикли чути, передбачає страховий захист майна та здоров'я потерпілих внаслідок дорожньо-транспортної пригоди (ДТП). Такий поліс має бути в кожного автовласника. Згідно з Законом України використання транспортних засобів без поліса ОСЦПВ (навіть причепів) забороняється. Страховка захищає відповідальність водія, якщо він винен у скоєнні ДТП. Шкода, заподіяна іншому автомобілю, майну чи здоров’ю інших людей, буде компенсована страховою компанією. Тобто відшкодовуються збитки тій людині, якій заподіяно шкоду. Якщо Ваш автомобіль потрапив у дорожньо-транспортну пригоду та отримав пошкодження з вини водія іншого автомобіля, який порушив правила дорожнього руху, Ви отримаєте кошти на ремонт від страхової компанії винуватця. Якщо ж винуватець ДТП – Ви, то Ваша страхова компанія сплатить постраждалій стороні страхове відшкодування. Розмір відшкодування сплачується в обсязі середньої вартості ремонту автомобіля по калькуляції з урахуванням ступеня зносу запасних частин. Вартість «автоцивілки» в Україні визначається державою та змінюється майже щорічно. Страхування цивільної відповідальності діє лише на території України.

Що таке електронний поліс ОСЦПВ?

З 2018 року в Україні ввели діючі електронні поліси ОСЦПВ. Е-автоцивілка має таку ж юридичну силу, як і паперовий договір. Після покупки полісу Ви можете перевірити його активність на офіційному сайті МТСБУ

ОСЦПВ

Прорахувати вартість поліса ОСПЦВ і оформити договір онлайн на нашому сайті. Слід вказати параметри автомобіля і місто прописки власника, натиснути «підібрати», вибрати страхову компанію, вказати необхідні дані, оплатити. Діюча страховка приходить на ваш імейл після оплати протягом 5 хвилин.

Що таке ДСЦВ і для чого воно потрібне?

Поліс страхування ДСЦВ - це добровільне страхування цивільної відповідальності. Справа в тому, що за полісом ОСЦПВ страхова компанія може відшкодувати потерпілій стороні не більше 100 000 грн. Якщо вартість відновлення транспортного засобу перевищить 100 000 грн, то різницю доводиться платити самостійно. Страхування ДСЦВ дозволяє збільшити ліміт відповідальності, а також покриває ризики, які можуть не входити в поліс ОСЦПВ. Поліс ДСЦВ можна придбати, навіть якщо Ви вже маєте оформлений поліс ОСЦПВ

Хто має право на пільгове страхування?

За законодавством України, пільга надається:

 • пенсіонерам
 • чорнобильцям
 • учасникам війни
 • інвалідам другої групи.

Головна умова отримання 50% знижки - щоб транспортний засіб належав пільговику. Учасники АТО звільняються від ОСЦПВ. У разі ДТП МТСБУ покриває збитки третім особам.

Що таке страхова сума і франшиза?

Страхова сума з ОСЦПВ - це максимальна сума, яку може виплатити страхова компанія. Є два страхові ліміти за договорами обов'язкового страхування:

 1.  до 130 тис. грн за шкоду майна третім особам.
 2.  до 260 тис. грн за життя та здоров'я потерпілих  

При виборі поліса ОСЦПВ варто звернути увагу на франшизу. Франшиза – це сума, яку не покриває страхова. Умовно, якщо в полісі зазначена франшиза 2 000 грн., то при страховій компенсації у розмірі 10 000 грн., страхова компанія виплачує 8 000 грн., а 2 000 грн. Ви оплачуєте самостійно.

Чи треба друкувати поліс ОСЦПВ да ДЦВ?

У 2018 році в Україні було введено в дію електронні поліси ОСЦПВ і ДЦВ. PDF варіант договору має таку ж силу, як паперовий поліс з мокрою печаткою. Навіть якщо у Вас немає під рукою електронного договору, Ви або співробітник поліції завжди зможе перевірити наявність поліса в базі МТСБУ.

Що таке пряме врегулювання?

Пряме врегулювання - система виплат, яка дозволяє звернутися до своєї страхової компанії при настанні ДТП. Ця функція можлива лише в тому випадку, якщо обидві страхові (і винуватця та потерпілого) будуть учасниками цієї угоди. Ще одна особливість прямого врегулювання в тому, що виплата можлива лише з майна. Якщо в результаті ДТП будуть потерпілі, то доведеться звертатися за виплатою по здоров'ю до страховика, який відповідальний за ДТП. тобто винуватця.
Страхові компанії, які беруть участь у системі прямого врегулювання:

 • Уніка
 • ІНГО
 • ПЗУ
 • ВУСО
 • Універсальна
 • АСКО
 • Просто-страхування
 • Колоннейд
 • АРКС
 • Європейський Страховий Альянс
 • Кредо
 • Країна
 • Брокбізнес
 • Арсенал Страхування.

В якому вигляді клієнт Finscanner отримує поліс страхування ОСЦПВ?

Після вибору відповідної страхової компанії і ліміту ДЦВ, Ви отримуєте договір в pdf форматі на вказану пошту. У полісі вказані всі ваші паспортні дані і відомості про автомобіль. Також, кожна страховка має свій унікальний код (номер поліса), який вноситься в базу МТСБУ.

Що робити, якщо після покупки полісу була знайдена помилка?

В поліс вписується та інформація, яку Ви вводите на сайті. Finscanner рекомендує ретельно перевіряти вписані дані. Але якщо помилка в випущеному полісі все ж допущена, то, будь ласка, напишіть нам на пошту [email protected] і наш менеджер допоможе Вам вирішити дану проблему.

Чи анулюється страхова сума після настання страхового випадку?

Ні, страхова сума діє на весь період страхування в рамках стандартних лімітів. Але дуже часто буває так, що страхового ліміту при серйозних ДТП не вистачає. Finscanner рекомендує убезпечити себе і до кожного полісу ОСЦПВ докуповувати додатковий ліміт страхування (ДЦВ)

На який період можна отримати страховку ОСЦПВ?

Автоцивілка видається на строк: від 15 днів до 12 місяців, якщо автомобіль має іноземну реєстрацію або зареєстрований тимчасово; від 6 до 12 місяців, якщо транспортний засіб зареєстровано на території України.

Яким чином я повинен пред'явити автоцивілку поліції?

Оскільки оформлення полісів відбувається в режимі онлайн, можна пред'являти співробітнику поліції документи і в роздрукованому вигляді, і в електронному форматі з екрана вашого гаджета.

З якими страховиками співпрацює сервіс?

Ми працюємо із передовими компаніями, які займаються страховкою не перший рік. Серед наших партнерів: АСКО-ДС, АСКА, Оберінг, АРКС, USI, УСГ, UBI, ВУСО, Універсальна, ЄСА, Брокбізнес, УПСК, Глобал Гарант.

Скільки доведеться заплатити штрафу, якщо не оформлено ОСЦПВ?

Штрафні санкції на власника авто, що пересувається дорогами України без автоцивілки, становлять 850 гривень – якщо поліс не оформлений зовсім і 450 гривень – якщо його забули взяти із собою. Тому електронний варіант набагато практичніший, смартфон ви навряд чи забудете вдома.