Вхід до особистого кабінету

Введіть свій логін та пароль, щоб увійти до особистого кабінету

У Вас ще немає облікового запису? Зареєструватися
Чому варто купувати на Finscanner.com?

Оперативна доставка поліса
по Україні

Простий і зручний калькулятор
розрахунку страхування нерухомості

Супровід клієнта
під час всього терміну
дії договору страхування

Чесні ціни на страхування
від провідних компаній

Тільки перевірені страхові компанії
ТАС
Колоннейд Україна
UNIQA
PZU Україна
Княжа
VUSO

Відгуки:

Поширені запитання Зателефонуйте мені
1. Що таке страхування нерухомості?

Страхування нерухомості – це комплексна програма страхування житла (квартири, будинку, дачі), яка відшкодовує збитки власнику житла або третім особам при настанні страхової події, такого як затоплення, пожежа, вибух побутового газу, стихійне лихо, крадіжка зі зломом, протиправні дії 3-х осіб.


2. Скільки коштує страхування нерухомості?

Вартість страхування нерухомості оцінюється індивідуально виходячи з параметрів Вашого житла. Для прорахунку вартості, будь ласка, заповніть дані на нашому сайті в розділі «Нерухомість» і Ви отримаєте кращу пропозицію від провідних страхових компаній в Україні, а наші консультанти допоможуть Вам підібрати найбільш підходящий варіант.


3. Як відбувається оцінка збитку при настанні страхової події?

Страхова компанія просить надати Вас необхідний пакет документів відповідно до Договору страхування. Крім цього, страхова компанія може залучити експертів для оцінки збитку, які можуть зробити огляд і скласти висновок. У будь-якому випадку сума збитку узгоджується з власником приміщення.


4. Чи є у Вас програми страхування без огляду приміщення?

Так, такі програми називаються експрес-страхуванням. У таких програмах вже стоять встановлені ліміти на кожен страховий випадок (страхові пакети). Ви зможете підібрати для себе найбільш відповідний пакет і оформити страховий поліс. У разі якщо жоден з пакетів Вас не влаштує, Ви завжди зможете оформити поліс за ринковою вартістю нерухомості і підібрати страхові ліміти, які Вам підходять.


5. Що робити якщо настав страховий випадок?

Вам в першу чергу необхідно повідомити про настання такої події страховій компанії або нам по телефону +380 44 390 00 05 і ми допоможемо організувати весь процес отримання страхового відшкодування.


6. Чи можу я застрахувати квартиру, яка здається в оренду?

Так, у Вас є така можливість. При цьому при заповненні заявки Вам варто вказати, що квартира здається в оренду.


7. Чи варто страхувати своє житло?

Ми впевнені, що Ваша квартира або будинок - це те, що для Вас важливо і, на жаль, іноді непередбачені ситуації, такі як пожежа або затоплення, завдають істотної шкоди, яку не завжди можливо легко виправити. Тому ми рекомендуємо Вам страхування майна. Наші фахівці зможуть підібрати найбільш підходящу програму страхування нерухомості, яка влаштує Вас за покриттям і буде відповідати Вашому бюджету.


Страхування нерухомості: що необхідно знати

Страхові компанії України пропонують широкий спектр послуг в галузі страхування нерухомості. Об'єктом страховки може бути будь-який тип нерухомості: квартира, житловий будинок, господарські будівлі у дворі (літня кухня, сарай), гараж, дачний будинок з прибудовами і надбудовами тощо. Страхові компанії також здійснюють страхування комерційної нерухомості. Такий пакет послуг передбачає не тільки компенсацію збитків від нанесення збитку об'єкту нерухомості, але й компенсацію недоотриманого прибутку в результаті настання страхового випадку.

Кожен об'єкт нерухомості має складові елементи, на які може поширюватися договір страхування: конструкторні елементи (стіни, перекриття, дах), інженерне обладнання, внутрішнє оздоблення. Деякі компанії включають в договір страхування нерухомості також страхування меблів, побутової техніки, легкових автомобілів, приватних колекцій і домашніх тварин.

Ризики, у разі яких здійснюється страхування нерухомості, досить різноманітні: пожежа, затоплення, вибух газу, крадіжка зі зломом, грабіж, дії стихії і навіть падіння літального апарату.

Ще одна пропозиція від страхових компаній заслуговує на увагу - страхування відповідальності перед сусідами. Такий вид страхування - цивілізований шлях вирішення конфлікту при затопленні, пожежі або інших випадках нанесення шкоди майну третіх осіб.


Тарифи на страхування нерухомості

Тариф на страхування об'єктів нерухомості залежить від багатьох факторів: страхової суми, терміну дії договору, вартості об'єкта страховки і його «віку», матеріалу стін, наявності охоронної сигналізації і від застрахованих ризиків. За статистичними даними найбільш ймовірних ризиків в багатоквартирних будинках є затоплення в результаті аварії водопровідної, каналізаційної або опалювальної системи. У приватних будинках з дерев'яними перекриттями найбільш ймовірний ризик - пожежа або вибух побутового газу. У таких випадках підвищується і вартість страховки.

Страховий тариф залежить також від франшизи - суми, яка буде утримана страховою компанією з розміру компенсації.

Ви можете дізнатися тарифи на страхування нерухомості зручним для Вас способом: звернувшись до страхової компанії особисто або онлайн на нашому сайті, застосувавши калькулятор страхування нерухомості. Це допоможе Вам вибрати найбільш підходящий пакет страхових послуг.