Вхід в особистий кабінет
  • Вхід
  • Реєстрація

Ми відправили sms з кодом на номер +380989999999

Помилились номером?
Виберіть мову сайту Ви завжди зможете змінити свій вибір
Только для авторизованных пользователей!

Запитання та відповіді - FAQ

Знаходьте відповіді на запитання, що часто ставляться

Неможливо завантажити електронний поліс за посиланням з листа

Повідомте, будь ласка, на або через форму зворотнього зв'язку який поліс не можете завантажити і ми обов'язково його продублюємо в найкоротший термін.

Що покриває КАСКО?

КАСКО покриває ризики, пов'язані зі збитком автомобіля: внаслідок аварії, викрадення, повної загибелі авто,  стихійного лиха, збитки від третіх осіб та внаслідок інших подій

В чому різниця між полісом ОСЦПВ та КАСКО?

КАСКО, на відміну від ОСЦПВ, є добровільним видом страхування. Даний поліс покриває всі ризики, пов'язані з втратою і викраденням автомобіля. Термін дії страховки - один рік. Страхова може вам запропонувати як один, так і чотири платежі.Чи потрібне КАСКО, якщо є «автоцивілка», та навпаки?

Якщо придбання «автоцивілки» – обов’язкове, то наявність КАСКО є добровільним рішенням. ОСЦПВ є обов'язковим для всіх автовласників незалежно від того, застраховані їхні автомобілі по КАСКО чи ні. Страхування КАСКО є обов'язковою умовою лише для видачі кредиту на придбання автомобіля.

Як оформити КАСКО у режимі онлайн?

Оскільки вартість КАСКО розраховується в індивідуальному порядку з урахуванням різних нюансів та параметрів, оформити таку страховку можна лише разом із співробітником компанії. Всі питання щодо розрахунку тарифу можна вирішити по телефону, а потім під'їхати для огляду авто і підписання угоди.

Чи треба друкувати поліс ОСЦПВ та ДЦВ?

У 2018 році в Україні були введені в дію електронні поліси ОСЦПВ та ДЦВ. PDF варіант договору має таку силу, як паперовий поліс з мокрою печаткою. Навіть якщо під рукою немає електронного договору, ви чи співробітник поліції завжди зможете перевірити наявність полісу у базі МТСБУ.

Що таке страхова сума і франшиза?

 Страхова сума з ОСЦПВ - максимальна сума, яку може виплатити страхова компанія.
Є два страхові ліміти за договорами обов'язкового страхування:

  1.  до 130 тис. грн за шкоду майна третім особам.
  2.  до 260 тис. грн за життя та здоров'я потерпілих 
    Під час вибору поліса ОСЦПВ варто звернути увагу на франшизу. Франшиза – це сума, яку не покриває страхова. Умовно, якщо в полісі зазначена франшиза 2 000 грн, то в разі страхової компенсації у розмірі 10 000 грн, страхова компанія виплачує 8 000 грн, а  2 000 грн ви оплачуєте самостійно.