Вхід до особистого кабінету

Введіть свій логін та пароль, щоб увійти до особистого кабінету

У Вас ще немає облікового запису? Зареєструватися

Придбати Автоцивілку онлайн

вже купили на Finscanner.com

Об'єм двигуна:
Потужність:
Вантажопідйомність:
Кількість місць:
Об'єм двигуна:
Об'єм двигуна:
Потужність:
Вантажопідйомність:
Кількість місць:
Об'єм двигуна:
Місто реєстрації:
Безаварійний стаж водіння
Безаварійний стаж водіння
Чому варто купувати на Finscanner.com?

Оперативна доставка
по Києву та Україні

Простий та зручний

калькулятор Автоцивілки

Гарантія наявності страхового полісу
у базі МТСБУ

Чесні ціни на страхування
від провідних компаній

Тільки перевірені страхові компанії
ТАС
Колоннейд Україна
UNIQA
PZU Україна
Княжа
VUSO

Відгуки про Автоцивілку:

Автострахування в Києві та інших містах України

ОСЦПВ («автоцивілка») – це обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів.

Купити ОСЦПВ зобов'язує автовласників законодавство України. Однак кожен автомобіліст має право сам вирішити, яку з представлених на страховому ринку компаній вибрати для купівлі полісу. Головна умова – така компанія повинна мати ліцензію на надання даної послуги.

Поліс ОСЦПВ забезпечує страховий захист майна та здоров'я осіб, які постраждали в результаті ДТП. Іншими словами, якщо Ви раптом станете винуватцем аварії, Вам не доведеться компенсувати завдані матеріальні збитки з власної кишені – всі збитки відшкодує Ваша страхова компанія.

Якщо ж в результаті події на дорозі постраждали Ви і Ваш автомобіль, але Вашої провини у трагедії немає, гроші на ремонт і лікування виплатить страхова компанія винуватця ДТП.

Сервіс Finscanner.com допоможе Вам вибрати поліс ОСЦПВ, порівнявши вартість і умови представлених на українському ринку страхових компаній.

 

ОСЦПВ онлайн

Ви можете придбати і оформити відповідний Вам поліс ОСЦПВ за допомогою Finscanner.com, не виходячи з дому. Наш кур'єр доставить його в цей же або на наступний день після оформлення на сайті (Київ). Якщо ж Ви проживаєте не в Києві, то ми доставимо оригінал страхового полісу Новою Поштою протягом 1-2 днів.

Оформляючи страховку у нас, Ви можете бути впевнені в наявності полісу в базі Моторного (транспортного) страхового бюро України (МТСБУ).

Консьєрж-підтримка Finscanner.com працює в режимі 24/7.

 

Калькулятор ОСЦПВ

Сервіс Finscanner.com надає можливість швидко і зручно дізнатися вартість поліса ОСЦПВ для Вашого транспортного засобу в різних страхових компаніях. Заповнення простої і зрозумілої форми займе не більше хвилини Вашого часу. Вам слід лише вказати дані про свій транспортний засіб, місто проживання і водійський стаж. Після цього Ви побачите таблицю, в якій вказана ціна на страховку, а також бонуси різних страхових компаній (наприклад, карта технічної допомоги, виклик евакуатора, виїзд аварійного комісара, юридична підтримка на місці ДТП та інше).

Слід врахувати, що вартість страхування по ОСЦПВ змінюється майже кожен рік – в нашій країні її визначає держава. Дії полісу поширюється тільки на територію України.

Наявність страхового поліса Автоцивілки
обов'язково згідно Закону України

Автоцивілка – ваш персональний захист на дорозі